Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Five Nights At Freddy's 6 İptal edildi
Başta serinin 6. oyununun çıkacağı duyrulmuştu fakat sonrasında iptal edildi.

maxresdefault.jpg

Beş Gece Freddy'nin yaratıcısı Scott Cawthon, bir sonraki oyunu hakkında bir güncelleme sundu ve popüler ve tıklama korku dizisinin altıncı girişi olacağını ortaya koydu. Bununla birlikte, Steam'de yayınlanan bir bildiride Cawthon, projenin önceki kayıtların üzerine çıkma baskısı ve bunun hayatının diğer yönleri üzerindeki zararlı etkisi nedeniyle projenin iptal ediliğini de açıkladı.

"Her geçen gün kendim üzerinde çalışmaya devam etmeye zorladıktan sonra bir şeyler fark ettim - sadece bunun üzerinde çalışmak istemiyorum, her oyunun yayınlanmasıyla birlikte, beklentilerin bir sonraki oyun için daha da yükseldiğini düşünüyorum. Her oyun sonuncudan daha iyi olmalıydı! Fakat baskıya tutunmaya başladım ve hayatımdaki diğer şeyleri ihmal etmemden korkuyorum çünkü bu beklentileri yerine getirmeye çalışıyordum.

"Bu yüzden, çok düşünceyi verdikten sonra üzerinde çalışmayı bırakacağıma karar verdim, oyunun neyle ilgili başka bir şeyini açıklamayacağım ve diğer insanlara şu konularda sorular soruyorum: Asla bir şey ifşa etmeyin, sadece konuşulacak değil. "

Cawthon, oyunun gelişimini tamamen bırakmadığını açıklığa kavuşturmaya devam etti. Bunun yerine onun "oyun alanını eğlenceli hale getiren şeylere geri dönmek" istediğini belirtti. Buna ek olarak, bu iptali Freddy'nin ya da Beş Gece'yi terk ettiği anlamına gelmiyor.

"Aslında, yapmak istediğim ilk oyun sizler için bir şey olur" dedi. "Güncelleme 2'den Foxy Fighters'ı hatırla, bu oyunda çalışmayı çok sevdim.Çok eğlenceliydi ve oyunun hayranları için olduğunu anladıktan sonra benden çok fazla baskı aldım. Yeniden başlamak istiyorum, belki de bilen bir pizzacı oyuncusu oyununda elimi deneyeceğim, asıl konu bunun eğlence için bir şey olması ve hayranlar için bir şey olması "dedi.

Freddy'nin evrende Beş Geceye yatırım yapanlar için Cawthon, "başka yerlerde yapılan eserlerde büyük şeyler var" dedi.

"Film Blumhouse'la harika ellerde ve ben de bir noktada bir VR unvanını almak için çalışıyorum (çünkü harika olacak) Ve tabii ki herkesi uçurum kenarında asılı bırakıp sonuna kadar bırakamam Ikinci kitap. "

"Umarım kararıma saygı duyar ve anlayabilirsin, ailemle daha fazla vakit geçirmek ve ilk etapta oyun oynamaktan zevk alana geri dönmek istiyorum" dedi.

Freddy'nin serisindeki Beş Gece, Ağustos 2014'te PC'de piyasaya çıktı ve o zamandan beri iOS'a taşındı. Mayıs 2016'da Cawthon, "birkaç şirket" ile görüşmelerde bulunduğunu ve Freddy'nin gerçekleştiği Beş Gece'nin konsol yenilemelerini yapacağını söyledi.
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping