Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
THE SIMS 4: DELUXE EDITION – V1.30.105.1010 TORRENT + TÜM DLCLER
news_icon_2876.jpg

Hakkında

The Sims serisinin dördüncü oyunudur. Önceki oyunlarla aynı konsepte sahiptir ve oyuncular Simleri fiziksel aktivitelerle kontrol edip başkalarıyla iletişim kurdurabilirler. Oyun önceki oyunlar gibi bir kurguya bağlı olmadan ilerler. Oyunun bu sürümünde sim yaratma ve inşa modu ekranları tekrar dizayn edilmiştir. Serinin önceki oyunlarına göre; bu oyunda duygusal bağlar, simlerin kişiliği, sosyal davranışlar daha ön plandadır.

İndirme Türü Torrent
Dosya Türü ISO
Platform PC
Sürüm RELOADED
Crack MEVCUT
Boyut Orginal Size: 24.4 / Repack Size: 14.4

Görüntüler

TheSims42.jpg

1469297506_614_5.jpg

vgrom.com_1469045097_sc-2.jpg

Fragman

Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64 Bit Windows 7, 8 veya 8.1
İşlemci: Intel core i5 ya da üstü / AMD Athlon X4 ya da üstü
Bellek: 4GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 ya da üstü

İlk çıktığı sürümde böyleydi. Pek yanıltmasın dandik bi bilgisayarda bile kasmadan oynadım. Ama grafikten kısmak gerekti tabi.

İndir

İndirmek İçin Tıklayın.

Bilgilendirme Kutusu
Eğer link bozuksa alttaki Ek Dosyalar'dan indirebilirsiniz. Sorun olduğu sürece yetkililere raporlayın link güncellenecektir.

Ek Dosyalar
.torrent   F70E2BC285A600E396AA0EACB54ECE19739234AC.torrent (Dosya Boyutu: 135.19 KB / İndirme Sayısı: 2)
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
+ Sabit. FitGirl sürümü güncellediği sürece Torrent güncellenecektir.
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Paylaşım için teşekkürler geçmişte çok oynamıştım eski anılarım geldi aklıma :)
Ara
Cevapla }}}}
(01-11-2017, 06:58 AM)ByPiskan Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Paylaşım için teşekkürler geçmişte çok oynamıştım eski anılarım geldi aklıma :)

4. serisini çoğu kişi beğenmiyor ama ben çok beğeniyorum şahsen. 2016'da çok güzel güncellemeler getirdi EA :)
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Simsin tüm serileri güzel bence :D
Cevapla }}}}
(01-11-2017, 04:05 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Simsin tüm serileri güzel bence :D

4 hala bilgisayarımda aklıma esince oynuyorum :D
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Dandik bilgisayar dediğin özellikleri nedir? ram olarak sıkıntım yok vram olarak büyük sıkıntım var
Ara
Cevapla }}}}
(01-16-2017, 02:08 AM)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Dandik bilgisayar dediğin özellikleri nedir? ram olarak sıkıntım yok vram olarak büyük sıkıntım var

Intel Core HD Graphics 3k (1664mb)
Intel Core i3 - 2328M CPU @ 2.2 GHz
4 GB RAM

Laptop sistemim buydu ve kasmadan oynuyordum. Ama grafikten kıstım tabi. Ama kaliteli grafikle harika oluyor oyun haberin olsun.
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Az önce indirdim oynuyorum bir eş yaptım kendime oyun aşırı gerçekçi olmuş bir süre elektrik faturası ödeyemedim elektriği kestiler. (Bilgisayardan ödeniyor oyunda)
Ara
Cevapla }}}}
(01-16-2017, 06:32 AM)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Az önce indirdim oynuyorum bir eş yaptım kendime oyun aşırı gerçekçi olmuş bir süre elektrik faturası ödeyemedim elektriği kestiler. (Bilgisayardan ödeniyor oyunda)

Ayrıca kapının önündeki posta kutusundanda ödeniyor. Şahsen oyunda en sevdiğim özellikler karakter tasarımı ve ev vb. inşaa etmek.
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 13 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping