Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Amazing Spider Man 2 (Örümcek Adam)
Sistem Gereksinimleri
Windows işletim sistemlerinde, x86 veya x64 ayrımı olmadan çalıştırabileceğiniz bu oyunda minimum gereksinim olarak,RAM  3096Mib 'dır. 9GB harddisk alanı ile rahatça kurabileceğiniz Örümcek Adam oyunu Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+ işlemcilerinizle uyumlu çalışmaktadır. Nvidia GeForce 8800 GT – 512 MB / AMD Radeon HD 4770 – 512 MB ve üzeri ekran kartına sahipseniz, bu oyun için bağımlılık günleriniz başlıyor demektir.
Özet
Sadece PC Oyunları için geçerli olan bu oyun, windows işletim sistemleri ile birlikte çalışmaktadır. En sevilen oyunlardan olan Örümcek Adam dosyalarını RAR olarak indirebilirsiniz. Winrar yardımcı ile arşivden ayırıp, kurulum yapabilirsiniz. Toplam dosya boyutu 7.63 GB'dır ve oyun dili Türkçe'dir. Kurulum ve aktivasyon dosyaları dosyanın içerisinde mevcuttur. 
Görseller
the-amazing-spider-man-2-orumcek-adam-25116.jpg the-amazing-spider-man-2-orumcek-adam-89114.jpg the-amazing-spider-man-2-orumcek-adam-40053.jpgthe-amazing-spider-man-2-orumcek-adam-5310.jpg[/url][url=http://www.oyuncehennemi.org/photos/temp/the-amazing-spider-man-2-orumcek-adam-32924.jpg]the-amazing-spider-man-2-orumcek-adam-32924.jpg

İndirme Bağlantıları
4 farklı adresten indirme yapabilirsiniz. Sizler için ek olarak 3 farklı yere yükledik. 
Link1 | #Link2 | #Link3 | #Link4 | #RarŞifresi
Ara
Cevapla }}}}
Teşekkürler konu için. Özel mesaj atıyorum
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Teşekkürler
Ara
Cevapla }}}}
Teşekkürler