Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İnceleme: Game Dev Tycoon İncelemesi
 Merhaba arkadaşlar yeni bir incelememle karşınızdayım. GreenHearts Games'in geliştirdiği harika bir tycoon oyununu inceleyeceğim. GDT Tycoon oyun türünde en sevdiğim oyunlardan birisi.

Oyunu yıllar önce oynamıştım ve unutmuştum. İnceleme için tekrar indirmek istedim. Yine içine çekti diyebilirim. Oyuna girdiğimde kendi orjinal adımı karaktere verip şirketimin adını M&B'de sıkça kullandığım krallık adım olan Worserex'i kullandım. Başta 2 tane ortalama oyun yaptıktan sonra şaşırtıcı bir şekilde üst üste harika oyunlar çıkardım. Sermayemide baya kabarttı. Hiçbir şekilde de kombinasyonlara bakmadım baya bi başarı oldu bu :)

4PWm5q.png Ja8Lvn.png
O082PA.png GBWnl3.png
z3OQAY.png

Nerdeyse 10 Milyon kar ettikten sonra yeni ofise geçtim. Eskiden hatırımda az parayla geçince çok sıkıntı çıkardığı kalmıştı.

İlk olarak bir garajda oyuna başlıyoruz. Eski zamanlardan günümüze. O zamanlarda PC oyunları popüler ama Nintendo, Playstation, xBox gibi konsollar git gel yaparak piyasayı çalkalandırabiliyor. Doğru oyun kombinasyonları yapıp ne türe neye ağırlık (grafik, ses, bölüm dizaynı, yapay zeka vb.) vermeniz gerektiğini iyi ayarlamanız gerekiyor. Benden size tavsiye, oyununuz bittikten sonra karaktere tıklayıp "Oyun raporu oluştur" diyin. Böylelikle oyunu analiz edip bidaha yaparken size ayarını söyleyecektir. +++ varsa ona abanın - vb. varsa kısın gibi.

Oyunu uzunca süre oynayınca düşüncelerim şu şekilde;

OLUMLU
plus_small.pngOyun içine çekmeyi başarıyor.
plus_small.pngOyun üretimi hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.
plus_small.pngBoyutu düşük.
plus_small.pngOynarken heyecan duygusu yaşıyorsunuz :)

OLUMSUZ
minus_small.png Uzun süre oynayınca sıkıyor.
minus_small.png Üst üste başarısız oyun çıkarmak bunaltıcı geliyor.
minus_small.png Oyun içi sabit gibi geliyor. Kişiselleştirme neredeyse yok (Ofis düzeni, kıyafet düzeni vb.)

Editör Puanı: 7.4/10
star-on.pngstar-on.pngstar-on.pngstar-on.pngstar-on.pngstar-on.pngstar-on.pngstar-half.png
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Teşekkürler.
Dalgalanan%20Bayrak%20Resmi.gif
vEJJ86.gif
Ara
Cevapla }}}}
Rica ederim
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
Oyunu bitirdim. Dediğim gibi tek solukta oynayacaksanız hiç oynamayın. Azar azar oynamak çok daha zevkli oluyor :)
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping