Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yönetim Sohbet
Yönetim Sohbet 
Yöneticilerin Sohbet Edebileceği Bölüm

9Q3JEr.jpg
Ara
Cevapla }}}}
+1
Dalgalanan%20Bayrak%20Resmi.gif
vEJJ86.gif
Ara
Cevapla }}}}
Forumda Üyelerin Ve Yönetici.lerin Yazabileceği Bir Sohbet Paneli Güzel Olmazmı ??
, silebildiğim şeyleri sildim, silemediğim içeriklerde İslama zıt olan bir şey varsa veyahut üzerimden ve mesajlarımdan erişilebilen şeylerde İslama zıt olan şeyler varsa bunları reddediyorum.

Ara
Cevapla }}}}
(04-27-2017, 07:18 PM)Yunus Y. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Forumda Üyelerin Ve Yönetici.lerin Yazabileceği Bir Sohbet Paneli Güzel Olmazmı ??

Stabil değil hocam. En iyisi kategori.
vEJJ86.gif
Ara
Cevapla }}}}
(04-27-2017, 08:06 PM)Darwin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  
(04-27-2017, 07:18 PM)Yunus Y. Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Forumda Üyelerin Ve Yönetici.lerin Yazabileceği Bir Sohbet Paneli Güzel Olmazmı ??

Stabil değil hocam. En iyisi kategori.

Hile Aleminde Vardı Ama Güzeldi Kategori Çok Karışık Olur Kimin Aktif Olduğu Gözükez Kategöride Ama Panelde Gözüküyordu :)
, silebildiğim şeyleri sildim, silemediğim içeriklerde İslama zıt olan bir şey varsa veyahut üzerimden ve mesajlarımdan erişilebilen şeylerde İslama zıt olan şeyler varsa bunları reddediyorum.

Ara
Cevapla }}}}
Hile alemindeki bozulmuştu ama
vEJJ86.gif
Ara
Cevapla }}}}
Başka Bir Panelde Olabilir O Olmasada

Ara
Cevapla }}}}
https://www.koddostu.com/2013/10/muhtesem-site-ici-sohbet-kodu-e-chat.html Burdaki Güzel gİBİ BURDAN BAKSAN

Ara
Cevapla }}}}
S.a

Ara
Cevapla }}}}
S.a Forum Yönetimi :D

Ara
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping