Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ali Jean Çorakçı - Eski Bir Alkoliğin Günlüğü PDF
Kitap%2B1.jpg

Yazar Hakkında

Bir gazeteci olan yazar şu anda Fransa ve ABD'yle ilgili yazılar yazıyor ayrıca  Kozmopolitik'te köşe yazıları yazmakta.

Twitter'dan kendisine ulaşmak için @alijeancorakci Tıklayınız

Siz okuyuculara kitabını sunan yazar Ali Jean Çorakçı'ya teşekkür ederiz.

Eski Bir Alkoliğin Günlüğü Hakkında

Ben, bir eski alkolik olarak sizden biriyim. Sabahı yaşamayı, güneşin ilk ışıklarıyla aydınlanmayı seçenlerdenim. Ben, her gün yeniden doğmanın değerini bilenlerdenim. 

Alkolde aşkı, acıyı, yıkılışı ve benzeri duyguları bir kere olsun aradıysanız yada aramayı düşünüyorsanız öncelikle bu kitaba bir göz atmanızı tavsiye ederiz. Yeniden doğuşu ve daha fazlasını bir adamın hayatı üzerinden zevkle okuyacağınız bir kitabı sizlere sunuyor.

Bu kitapta, alkol bağımlısı olduğunu kabul etmeyen, “blackout” yaşayıp etrafına zarar verenlerin yaşadığı zor dönemler anlatılmakta olup şahsi fikirler ile yaşanmışlıklar kaleme alınmıştır. Alkolle ilk tanıştığım günden bugüne kadar yaşadığım hayatı, gündüz, gece ve sabah olarak 3’e ayırdım ben. Gündüz, benim alkolle yaşadığım “aşk”ı; gece, aşk ızdıraplarımı; sabah ise alkolden ebediyen ayrılma kararımı temsil ediyor. Aşk acısı çekenler iyi bilir: Acısı dinince ayrılığın, yeniden başlamak her şeye güneşin doğuşuyla eş değerdir. 

[url=https://yadi.sk/i/h3BGR6h23EQLWY]
Dalgalanan%20Bayrak%20Resmi.gif
vEJJ86.gif
Ara
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping