Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[720p] The Angry Birds Movie (2016)
3ovJX2.png

Hakkında
Yönetmen : Kil Kaytis, Fergie Riley
Yazar : Jon Vitti
IMDB :6,4
Ülke : ABD
Yıl : 2016
Süre : 97 dakika
Boyut : 1,97 GB
Tür : Animasyon
Altyazı : http://fulloyuntr.10tl.net/showthread.php?tid=524
Rar Pass: FOTR
Açıklama : Uçma yetileri olmayan kuşların barış içinde yaşadıkları cennet vari bir adada  öfke problemini bir türlü yenemeyen Red, arkadaşları bomba ve Chuck diğer kuşlar tarafından dışlanmıştır. Bir gün gemi dolusu domuzlar çıkagelir. Adada yaşayan diğer kuşlara dostça davranan domuzlar kısa sürede ada halkının güvenini kazanır. Red, ada halkını domuzlar konusunda defalarca uyarır ve güvenmemelerini ister. Domuzlar bir gece adadaki tüm yumurtaları çalar ve kaçarlar. Yumurtaları çalınan kuşlar ne yapacaklarını bilemezler. Çaresiz kalan kuşlar uyarılarına kulak asmadıkları öfkeli kuş Red'den yardım talep ederler. Red'in bu duruma yaklaşımı halkın beklemediği bir yönde olur. İçindeki öfkeyi serbest bırakarak.

Sevilen bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan Angry Birds filmi,nimasyon departmanlarının iki gedikli ismi Clay Kaytis ve Fergak Reilly ikilisinin ilk yönetmenlik deneyimi olacak. Filmin senaryosuna ise Simpsonlar başta olmak üzere pek çok animasyon projesinde kalem oynatmış olan Jon Vitti imza atıyor!

Fragman

İndir

Direk İndir

Dosya tamamen FOTR aittir..
Cevapla }}}}
Teşekkürler +Rep
Ara
Cevapla }}}}
(06-10-2016, 04:25 AM)Rugfre Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Teşekkürler +Rep

Rica ederim
Cevapla }}}}
Teşekkürler konu düzenin ve kendi hazırlaman harika. Ayrıca filmin fragmanını görmüştüm iyi akıl etmişler komik bir film olurdu. Canım sıkılınca izlerim :D Bu arada kapağa bayıldım.
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}
(06-11-2016, 03:33 AM)Rosseck Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  Teşekkürler konu düzenin ve kendi hazırlaman harika. Ayrıca filmin fragmanını görmüştüm iyi akıl etmişler komik bir film olurdu. Canım sıkılınca izlerim :D Bu arada kapağa bayıldım.

Rica ederim, daha çok kitleye hitap etmek için ve sitenin daha özgün olması için bu gerekli bence. Kapak için ayrı olarak forum logosu ekliyorum. Oyun veya film paylaşacak arkadaşların çok fazla konu açması yerine daha düzenli açmaları rica olunur.
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping