Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft Entity 303 Gören Adam
Bir Efsaneye Göre : 
Aralik 2013 de bir grup oyuncu cok oyunculukta minecraft X box 360 oynuyordu. Herkez gibi bir sehir kurup diger oyuncular gibi seylerle ugasiyorlardi. 
Ilerdeki zamanlarda mavi evlerden biri yanmaya baslamisdi. Bunun bir baska oyuncu yaptigini düsünüp o oyuncuya kizdi ama ne kadar kizsada hep "ben yapmadim" cevabini almisti. 
Yinede kurucular inanmayip dogruluk analizinden ses kayidini taradilar. ama tarama sonucu dogru cikiyordu.
Belli bir süre sonra bir yazi cikti :" MAKEAWISH" followed by entitiy 303. 
Grup garip seyler görmeye devam ediyordu. Daha fazla evler yaniyordu. Grupdan birisi bunu gercekten arastirmaya gidecekti ve yolda snapshot cekti. 
Speed adli oyuncu bu snapshotu en yakindan incelemeye alinca ona benzeyen bir skin buldu.
Skini internette ariyor ama " Unknown figure" cevabini aliyordu. Serverde bazi kurbanlar o oyuncuyu görmüs ve foruma yorum atmislar.
Su an herkez onu ariyor. Nerde ne yapiyor kimse bilmiyor.
O görünmez ve görülür... O kim bilir arkanizda bile duruyor...
Ara
Cevapla }}}}
İlginç. Genelde ben oynarken creeper evimi mahvediyordu. ha gizemli bir şey ha creeper ikiside aynı boku yiyior :D
Cevapla }}}}
(01-11-2017, 05:15 PM)yakdoreee Nickli Kullanıcıdan Alıntı:  İlginç. Genelde ben oynarken creeper evimi mahvediyordu. ha gizemli bir şey ha creeper ikiside aynı boku yiyior :D

Aynı b*kun farklı rengi sorma :D

Paylaşım için teşekkürler ama biz Herobrine ile büyüdük :)
dbZ7QV.png
OZRv7A.gif
Ara
Cevapla }}}}

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping